O nas

Głównym celem MJ Reklama jest pomaganie swoim Klientom w budowaniu i utrzymaniu pozytywnego wizerunku. W dzisiejszych czasach wizerunek firmy jest jednym z elementów wpływających na jej powodzenie na rynku, dlatego też odpowiednio dobrana strategia promocji i reklamy może przyczynić się do jej sukcesu.

MJ Reklama oferuje doradztwo w zakresie reklamy oraz daje możliwość zajęcia się kwestią promocji w profesjonalny sposób. Twoja firma nie będzie już zmuszona powierzać poszczególnych zadań w obszarze marketingu różnym wykonawcom. Korzystając z naszej oferty masz szansę na realizację wszelkich działań jednorazowo.

Misją MJ Reklama jest dostarczanie efektywnej i kompleksowej obsługi w zakresie kreowania wizerunku firm.

MJ Reklama umożliwia Twojej firmie skuteczne zarządzanie procesami komunikacji, marketingu i sprzedaży prowadząc do jej dynamicznego rozwoju. Zajmujemy się doradztwem w zakresie reklamy, dzięki czemu przyczyniamy się do systematycznego rozwoju firm oraz poprawy ich działania poprzez usprawnianie i automatyzowanie procesów z wykorzystaniem odpowiednio dobranych rozwiązań.

Public Relations Public Relations Celem Projektów Public Relations jest dbałość o wizerunek firmy m.in. poprzez precyzyjne zdefiniowanie odbiorców.
Organizacja imprez Organizacja imprez Kompleksowo planujemy i doradzamy pod kątem miejsca programu i przebiegu imprezy.
Kreowanie wizerunku Kreowanie wizerunku Kreujemy wizerunek firmy poprzez system identyfikacji wizualnej i prowadzenie kampanii internetowej.
Dobór mediów Dobór mediów Jakie media powinny być użyte? Wybieramy nośniki reklamy pod specyfikę i działalność firmy.
Badania marketingowe Badania marketingowe Przeprowadzone przez nas badania i analizy pomagają lepiej ocenić potrzeby i zachowania klientów.
Relacje z mediami Relacje z mediami Ulepszenie relacji z mediami pozwala zwiększyć efektywność prowadzonych działań.

Ostatnie Projekty